1 2 3 4
plskruende

O firmie

 

Firma nasza działa na rynku już od 14lat. Obecnie zajmujemy się produkcją kompozytowych drzwi zewnętrznych. Drzwi w całości pokryte sę płytą poliestrową zbrojoną włóknem szklanym. Zajmujemy się również dystrybucją okien wykonanych w niemieckich systemach bezołowiowych TROCAL i KBE w pełnym asortymencie. Wykonujemy stolarkę typową oraz zamówienia według indywidualnych życzeń.Dysponujemy doświadczonym zespołem pracowników oraz bardzo dobrym parkiem maszynowym.

Wychodząc naprzeciw dużym wymaganiom klientów tworzących styl życia, kochających swoje domy pomagamy tworzyć dom piękniejszy, bardziej wartościowy, ciepły i przyjazny, dający dużo satysfakcji na co dzień. Dokładamy wszelkich starań, aby drzwi trafiające do waszych domów były doskonałą wizytówką dobrego gustu, zapewniały bezpieczeństwo i zdobiły architekturę nowo powstałych jak i istniejącycgh budynków mieszkalnych.

Kolekcja drzwi PINUS LINE jest optymalnym rozwiązaniem stworzonym, aby sprostać dużym wymaganiom stawianym przez obecne pokolenia. Drzwi zewnętrzne oferowane przez naszą firmę, wykonane przy użyciu nowoczesnej technologii z kompozytu zbrojonego włoknem szklanym, wypełnione pianką poliuretanową stanowią idealne rozwiązanie dla klientów. Posiadają najlepsze właściwosci termiczne i akustyczne, zpewniją bezpieczeństwo, a co najważniejsze nadają niepowtarzalny urok gdyż mogą być wykonane w dowolnej kolorstyce z palety RAL jak i bogatym usłojeniu imitującym naturalny wygląd drewna. Zastosowanie kompozytu z włókna szklanego zapewnia bardzo długą żywotność produktu, eliminuje wypaczanie i rozsychanie sie powierzchni, co na dzień dzisiejszy jest największym problemem producentów drzwi drewnianych.

Z dużym zaangażowaniem stworzyliśmy wspaniałą kolekcję drzwi zewnętrznych o niepowtarzalnym wzornictwie z mozliwością zastosowania różnorodnych witraży oraz bogatej barwie i usłojeniu, co idealnie odzwierciedla piękno drewna a zarazem zapewnia maksymalną trwałość podczas eksploatacji.


CHCESZ OTRZYMYWAĆ OD NAS INFORMACJE DOTYCZĄCE PROMOCJI I WIELU CIEKAWYCH OKAZJI ? - DOŁĄCZ DO NAS.Podaj swój e-mail:Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij