1 2 3 4
plskruende

Pozostała Oferta

POBIERZ KATALOG

 

Drzwi Zewnętrzne KMT to polski producent oferujący produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz najwyższy standard bezpieczeństwa.

 

Poniżej prezentujemy kilka modeli tego producenta. Wszystkie inne możecie obejrzeć w katalogu.

 

KMT Plus z dostawkami 

Jesteś zwolennikiem atrakcyjnych kolorów w naturalnych odcieniach drewna ? Jeżeli tak, to ta kolekcja jest właśnie dla Ciebie.

Drzwi posiadają szeroką gamę przeszkleń, dzięki czemu dopasujesz je do własnych potrzeb i warunków. Te drzwi spełniają najwyższe wymogi dla drzwi zewnętrznych. Skrzydło główne jest grubości 54 mm. Wykonane jest z blachy stalowej ocynkowanej i pokryte wytłaczanym laminatem drewnopodobnym składającym się z folii spodniej wykonanej z półtwardego poli oraz powłoki z matowego akrylanu odpornym na warunki atmosferyczne w szczególności na promieniowanie UV.

Ramki przyszybowe wykonane są z najwyższej klasy poli, które pokryte są laminatem drewnopodobnym zgodnym z kolorystyką skrzydła.

Skrzydła dostawkowe nie są rozwierne i zamocowane na stałe do ościeżnicy. Uszczelka na całym obwodzie ościeżnicy oraz dodatkowa w skrzydle gwarantuje doskonałe parametry izolacji termicznej i ochrony przed hałasem oraz zapobiega tworzeniu się mostka termicznego.

 

KMT EKO NOVA  

Jeżeli mieszkasz w bloku, to powinieneś wybrać właśnie te drzwi. KMT EKO NOVA to drzwi przeznaczone do bloków jako wejściowe z klatki schodowej.

Drzwi wyposarzone są w system podwójnych uszczelek, które poprawiają izolację akustyczną oraz pozwalają na zatrzymanie ciepła w mieszkaniu. Do drzwi EKO NOVA stosowane są ościeżnice wykonane z blachy stalowej profilowanej o grubości 1,5mm, wyposażone w uszczelkę. Ościeżnica KMT 11 polecana jest do otworów niestandardowych o szerokości 850mm i 950mm.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


CHCESZ OTRZYMYWAĆ OD NAS INFORMACJE DOTYCZĄCE PROMOCJI I WIELU CIEKAWYCH OKAZJI ? - DOŁĄCZ DO NAS.Podaj swój e-mail:Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij