1 2 3 4
plskruende

Pozostała Oferta

ZOBACZ KATALOG

 

POL-SKONE to orginalna forma, ciekawe wzornictwo oraz kolorystyka, która pozwala podkreślić indywidualny klimat mieszkania. Dzięki tym drzwiom odmienisz wnętrze Twojego domu na lepsze. Dostępny jest szeroki wybór wzorów, począwszy od klasycznych, poprzez uniwersalne aż po nowoczesne.

Firma POL-SKONE posiada w swojej ofercie drzwi wewnętrzne:

  • malowane,
  • okleinowe,
  • laminowane,
  • fornirowane.

 

Celem firmy POL-SKONE jest dostarczenie wyrobów zaspokajających potrzeby Klientów. Produkty charakteryzuje duża innowacyjność oraz wysoka jakość. Stosowany i certyfikowany system zarządzania jakością zgodny z międzynarodową normą ISO 9001 jest obiektywnym dowodem gwarantującym, że oferowana jakość zostanie utrzymana. Wyroby POL-SKONE zostały przetestowane przez znane jednostki badawcze i spełniają najbardziej rygorystyczne normy, czego świadectwem są posiadane aprobaty techniczne, certyfikaty zgodności z aprobatami, systemem zarządzania jakością oraz znak budowlany B.

 

 

 

 

Funkcjonalność, piękno, estetyka i wysoka jakość wykonania produktów POL-SKONE zostały docenione nie tylko przez Klientów, ale także przez Fachowców. Firma POL-SKONE została dwukrotnie uhonorowane Polskim Godłem Promocyjnym "Teraz Polska" za serię drzwi wewnątrzlokalowych w 2001.

 

Katalog POL-SKONE możesz obejrzeć tutaj.

 

 


CHCESZ OTRZYMYWAĆ OD NAS INFORMACJE DOTYCZĄCE PROMOCJI I WIELU CIEKAWYCH OKAZJI ? - DOŁĄCZ DO NAS.Podaj swój e-mail:Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij