1 2 3 4
plskruende

Pozostała Oferta

ZOBACZ KATALOG

 

Pierwsze drzwi wewnętrzne marki INTERDOOR pojawiły się na rynku w 1997 roku. Obok drzwi w okleinie drewnopodobnej i malowanych pojawiła się kolekcja drzwi wewnętrznych w okleinie naturalnej. Jeżeli jesteś wymagający to dobrze trafiłeś. Ta firma potrafi sprostac wymaganiom najbardziej wymagających. Bogaty asortyment umożliwia wyposażenie mieszkań, biur, hoteli, budynków użyteczności publicznej w kompletne systemy drzwiowe, spełniające wymogi przepisów budowlanych. Są to zarówno modele klasyczne jak i awangardowe, wyróżnia je niepowtarzalne wzornictwo oraz charakterystyczna konstrukcja.

Produkcja oparta o najnowocześniejszy park maszynowy i rygorystyczną selekcję materiałów wykorzystywanych do produkcji zapewnia wysoką jakość produkowanych drzwi. Nasi pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje i długoletnie doświadczenie w swojej pracy.

 

Po tej firmie można spodziewać się:

  • nowoczesnego wzornictwa,
  • wysokiej klasy materiałów konstrukcyjnych i wykończeniowych,
  • zapewnienia, że stosowane drewno pochodzi z terenów zarządzanych zgodnie z kryteriami trwałej i zrównoważonej gospodarki leśnej,
  • wykonania z zachowaniem najwyższych standardów,
  •  zagwarantowania zgodności wyrobów z wymaganiami normatywnymi i prawnymi.

 

Prezentujemy kilka modeli tej firmy. Więcej zobaczysz w katalogu.

 

ALBA

Drzwi ALBA to drzwi dla wybranych. Piękny, prosty wzór to atrakcyjna propozycja, która wzbogaci każde mieszkanie lub dom.
Pokrycie skrzydła można wybrać spośród bogatej oferty oklein NATURA oraz DI MODA.
Modele te posiadają wstawki w kolorze stali nierdzewnej oraz poprzeczne ułożenie pokrycia na skrzydle (okleiny NATURA) lub pionowe ułożenie pokrycia (okleiny DI MODA).

W modelach ALBA 1 i ALBA 3 w wersji przylgowej środkowa wstawka od strony klamki nie dochodzi do krawędzi skrzydła, lecz kończy się pod klamką.

Drzwi dostępne również w wersji SL z izolacyjnością akustyczną Rw = 37 dB w drzwiach przylgowych lub 32 = dB w drzwiach bezprzylgowych. 

 

 

 ANDORA

Drzwi ANDORA to oryginalny model drzwi charakteryzujący się dwoma lub trzema otworami wewnątrz skrzydła. Występują w okleinach DI MODA oraz GLOSSA. W zaokrąglonych otworach posiadają przeszklenie, płytę malowaną lub w okleinie HPL w kolorze stali nierdzewnej albo innego koloru okleinę DI MODA lub GLOSSA. 

 

CAPRI

Drzwi CAPRI to drzwi cieszące się uznaniem wśród amatorów minimalistycznych wnętrz. Urzekają swoim prostym, ale gustownym wzorem. Doskonale wpisują się we wnętrza, w których dominuje surowy wystrój. Ocieplają je oraz nadają oryginalny charakter pomieszczeniom. Występują w okleinach NATURA, DI MODA oraz w wersji malowanej. 

 

VOLANO

Drzwi VOLANO to kompromis pomiędzy prostą formą i oryginalnym wzornictwem. Ciekawy efekt tworzą wstawki ułożone poprzecznie w innych kolorze okleiny niż skrzydło. To atrakcyjna propozycja dla każdego rodzaju wnętrza. Model ten występuje w okleinach NATURA.

Drzwi dostępne również w wersji SL z izolacyjnością akustyczną Rw = 37 dB w drzwiach przylgowych lub 32 = dB w drzwiach bezprzylgowych.

 

 


CHCESZ OTRZYMYWAĆ OD NAS INFORMACJE DOTYCZĄCE PROMOCJI I WIELU CIEKAWYCH OKAZJI ? - DOŁĄCZ DO NAS.Podaj swój e-mail:Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij